ΕΠΕΙΟΣ ΗΛΙΔΑΣ: "Προώθηση του αθλήματος στην περιφέρεια"

Με βασικό στόχο την προώθηση και ανάπτυξη του αθλήματος στην περιφέρεια, ρίχνεται στην μάχη της Β' φάσης του πρωταθλήματος της Β' Εθνικής ο Επειός Ήλιδας.
Η ομάδα του Λάμπρου Αναστασόπουλου, βρίσκεται στον Β' όμιλο με αντιπάλους τον Άρη Νίκαιας, το ΝΟ Καλαμακίου και τον ΟΦΗ.
.
Το πρόγραμμα του Επειού (κολ. Ηρακλείου0
Σάββατο 18/09
13.00 ΟΦΗ - Επειός
Κυριακή 19/09
11.30 Άρης Νίκαιας- Επειός
18.30 ΝΟ Καλαμακίου- Επειός
.
Μιλώντας στην ιστοσελίδα μας ο προπονητής της ομάδας, Λάμπρος Αναστασόπουλος, υποστήριξε: "Η προώθηση και ανάπτυξη του αθλήματος στην περιφέρεια μας, καθώς και η ανταγωνιστικότητα της ομάδας μας σε όλους τους αγώνες, αποτελεί τον βασικό μας στόχο, Φυσικά θα θέλαμε να αγωνιστούμε για την καλύτερη δυνατή θέση στο πρωτάθλημα της Β' Εθνικής κατηγορίας".

ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ

 ΕΠΩΝΥΜΟ                ΟΝΟΜΑ                ΘΕΣΗ                         ΗΛΙΚΙΑ

Βλάχος

Νικόλαος

 Φουνταριστός

40

Βουλουξής

Παναγιώτης

 Περιφερειακός

40

Γεωργόπουλος    

Αθανάσιος

 Περιφερειακός

20

Γριντέλας

Χρήστος

 Περιφερειακός

26

Δουρίδας

Ιωάννης

 Φουνταριστός

23 

Καλογερόπουλος

Χρήστος  

 Περιφερειακός

21 

Κουρουπάκης 

Παναγιώτης

 Περιφερειακός

35

Νάσιος

Βαλεντίνος

 Τερματοφύλακας

35

Λέντζος

Δημήτριος

 Τερματοφύλακας

42

Λυκοθανάσης

Ανδρέας

 Αμυντικός

29

Κραββαρίτης

Ανδρέας

 Περιφερειακός

60

Θωμάκος

Ιωάννης

 Περιφερειακός

44

Μουντράκης

Γεώργιος

 Περιφερειακός

20

Παπαδόπουλος

Κωνσταντίνος

 Τερματοφύλακας

21

Πυριόχος

Ζήσης

 Περιφερειακός

31

Σάκκος

Αργύριος

 Περιφερειακός

40

Σπυράτος

Χρήστος

 Περιφερειακός

21 

Μπόκαρης

Ελευθέριος

 Περιφερειακός

41 

Φυκούρας

Ιάσων

 Αμυντικός

30

Σπυρόπουλος

Χρήστος

 Περιφερειακός

31

Καθρέπτας

Μιχαήλ

 Περιφερειακός

35

Κομινάτος

Ανδρέας

 Αμυντικός

56

Δημησιάνος

Ιωάννης

 Περιφερειακός

40

Νικολόπουλος

Θεόδωρος

 Περιφερειακός

42

Φιρφιλιώνης

Ανδρέας

 Περιφερειακός

21 

 

Προπονητής: Λάμπρος Αναστασόπουλος
Πρόεδρος: Θεόδωρος Σάκκος

Φετινές προσθήκες: 
Δουρίδας Γιάννης (Ιωνικός)
Σπυρατος Χρήστος (ΝΟ Πατρών)
Μπόκαρης Ελευθέριος (Νηρέας Π.)
Φιρφιλιώνης Ανδρέας (Π.Φάληρο)
Πυριοχος Ζήσης (ΝΟ Πύργου)
Καλογερόπουλος Χρήστος (ΝΟ Πατρών)